Bileklik Modelleri

Kolye

Altın kolyeler insanların en sevdiği takı aksesuarlardan biridir. Kadınlar altın kolyeleri kombinlerini tamamlamak için kullanırlar. Altın kolyelerin tasarım detayları farklı zevkleri kendine çekiyor, boyun bölgesini vurguluyor, insanlara daha fazla modern ve çekicilik katıyor. Farklı malzeme yapıları ve tasarım çizgileri nedeniyle kolyeler, sadece aksesuarlar değil, kullanıcılar için birçok görevi üstlenmiştir. Değerli taşlardan yapılmış yüksek kaliteli kolyeler aynı zamanda kişisel prestiji yansıtmak için güçlü bir araçtır. Çeşitli kolye türleri, sembolize ettiği derin anlamıyla kendi tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtmanıza olanak tanır.

Bileklik

Altın piyasasında en zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Kolyecik, göz kamaştıran bileklik tasarımları ile kadın ruhunu temsil etmeyi başarıyor. Büyük bir emekle tasarlanan birbirinden şık modeller el bileğiniz için muhteşem bir armağana dönüşerek ışıltınızı sağlıyor.

Bileklik Modelleri

Altın bileklik modelleri, her kadının rahatça kullanabilmesini olanaklı hale getiren modellerden biridir. Müşterilerimizin tamamına hitap edebilecek tarzda modeller üretilmekte ve bu modeller ile birlikte kadınların tamamlayıcı unsur olarak bileklik kullanması olanaklı hale getirilmektedir. Her ortama uygun olan modeller, farklı tasarımlar ile oluşturulmaktadır.

Bu tasarımlarımızın bazıları genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir:

  • Baget Bileklik
  • Fantezi Bileklik
  • Kalpli Bileklik
  • Mineli Bileklik
  • Nazar – Göz Bileklik
  • Çeyrek Altın Bileklik

 

Altın Bileklik Hangi Kola Takılır?

Saatlerde sola takılması konusunda genel bir özümseyiş söz konusudur. Genel olarak böyle bir şart veya koşul söz konusu olmasa da genelde saatler sola takıldığı için bilekliklerin de sağa takılması uygun görülmektedir. Ancak siz altın bilekliğinizi istediğiniz kolunuza takabilirsiniz.

Altın Bileklik Fiyatları

Her bütçeye uygun olan altın bileklik tasarımımız bulunur. Altın bileklik fiyatlarımız ise, bilekliğin özelliklerine bağlı olarak değişir. Bilekliğin işçiliği ve modeli ne kadar önemli ise, ayarı da bir o kadar önemlidir. Genellikle 14 ayar altından yapılan bilekliklerimiz, şıklığı ve estetik görünümü ile beğeni toplar. Üstün kalitesi ve güvenilirliği ile saygın bir kimliği olan firmamız Kolyecik den alışveriş yapmak müşterilerimiz için oldukça avantajlı olur. Bu sayede sertifikalı ürünler satın alınırken, ödenen miktar bilekliğin gerçek bedelini yansıtır.