Bileklik Modelleri

Bileklik

Altın piyasasında en zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Kolyecik, göz kamaştıran bileklik tasarımları ile kadın ruhunu temsil etmeyi başarıyor. Büyük bir emekle tasarlanan birbirinden şık modeller el bileğiniz için muhteşem bir armağana dönüşerek ışıltınızı sağlıyor.

Bileklik Modelleri

Altın bileklik modelleri, her kadının rahatça kullanabilmesini olanaklı hale getiren modellerden biridir. Müşterilerimizin tamamına hitap edebilecek tarzda modeller üretilmekte ve bu modeller ile birlikte kadınların tamamlayıcı unsur olarak bileklik kullanması olanaklı hale getirilmektedir. Her ortama uygun olan modeller, farklı tasarımlar ile oluşturulmaktadır.

Bu tasarımlarımızın bazıları genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir:

  • Baget Bileklik
  • Fantezi Bileklik
  • Kalpli Bileklik
  • Mineli Bileklik
  • Nazar – Göz Bileklik
  • Çeyrek Altın Bileklik

 

Altın Bileklik Hangi Kola Takılır?

Saatlerde sola takılması konusunda genel bir özümseyiş söz konusudur. Genel olarak böyle bir şart veya koşul söz konusu olmasa da genelde saatler sola takıldığı için bilekliklerin de sağa takılması uygun görülmektedir. Ancak siz altın bilekliğinizi istediğiniz kolunuza takabilirsiniz.

Altın Bileklik Fiyatları

Her bütçeye uygun olan altın bileklik tasarımımız bulunur. Altın bileklik fiyatlarımız ise, bilekliğin özelliklerine bağlı olarak değişir. Bilekliğin işçiliği ve modeli ne kadar önemli ise, ayarı da bir o kadar önemlidir. Genellikle 14 ayar altından yapılan bilekliklerimiz, şıklığı ve estetik görünümü ile beğeni toplar. Üstün kalitesi ve güvenilirliği ile saygın bir kimliği olan firmamız Kolyecik den alışveriş yapmak müşterilerimiz için oldukça avantajlı olur. Bu sayede sertifikalı ürünler satın alınırken, ödenen miktar bilekliğin gerçek bedelini yansıtır.

Sonsuz bir şıklık ve göz kamaştırıcı bir güzellik arayışındaysanız, altın bileklikler sizin için mükemmel bir seçenek olabilir. Web sitemizdeki geniş koleksiyonumuzla, stilinizi tamamlayacak ve sizi özel kılacak birbirinden şık ve kaliteli altın bileklikleri bulabilirsiniz. Birinci sınıf malzeme ve ustalıkla tasarlanan altın bilekliklerimiz, her biri özenle seçilen altınların parlaklığı ve dayanıklılığı ile dikkat çeker. Geleneksel veya modern tarza uygun, farklı desen ve motiflerdeki bileklikler arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Şık ve incelikli tasarımlar, kusursuz işçilik ve yaratıcılığın birleşimiyle her zevke hitap eden bir koleksiyon sunuyoruz. Altın bilekliklerimiz, sadece şıklık ve estetik açısından değil, aynı zamanda değerli bir yatırım aracı olarak da önemli bir rol oynar. Altın, uzun yıllardır dünya genelinde güvenli bir liman olarak kabul edilir ve gelecekte değerinin artacağı düşünülür. Bu nedenle, altın bilekliklerimiz sadece görünümleriyle değil, aynı zamanda yatırım değeriyle de cazip bir seçenektir. Web sitemizde gezinirken, aradığınız özelliklere ve bütçenize en uygun altın bilekliği bulmanıza yardımcı olacak kullanıcı dostu bir arayüz sunuyoruz. Ayrıca, güvenli online alışveriş deneyimi sağlamak için en son güvenlik önlemlerini kullanıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Satın aldığınız altın bileklik, özenle hazırlanarak size güvenli bir şekilde teslim edilecektir. Ayrıca, ürünlerimizin kalitesine ve dayanıklılığına güvendiğimiz için size bir garanti sunmaktayız. Herhangi bir sorunuz veya ihtiyacınız olduğunda, müşteri hizmetleri ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Altın bilekliklerimizle zarafeti ve değeri bir araya getirin. Web sitemizi ziyaret ederek benzersiz bir bileklik seçeneğiyle tanışın. Siz de bizimle birlikte stilinizi tamamlayın ve özel anlarınıza değer katın.